Galvodami apie interjero stilių, mes mintyse piešiame pavyzdžius, pilnus itin šiuolaikiškų sprendimų ir modernaus dizaino. Tačiau egzistuoja amžinos temos, niekada neprarandančios savo aktualumo - INTERJERAS.
 
Interjeras, ko gero, viena sudėtingiausių ir daugiausiai profesionalių įgūdžių reikalaujanti sritis. Originalus ir profesionaliai apipavidalintas interjeras padeda sukurti jaukią aplinką, pelninga biznį ir gerą klientų nuotaiką.
 
Kartu su kūrybine dvasia, meistriškumu ir puikia technika, per stebuklingą šviesą, formą ir spalvą, dizaineris padarys Jūsų butą, namą, ofisą išskirtiniu. Interjerui pagyvinti panaudos originalūs dizaino sprendimus ir šiuolaikiškos technologijos: foto plakatai ir lipdukai, išradingai išlankstyti neono gaminiai, specialaus apdirbimo ir paruošimo mediniai elementai, įvairiausieji metalo gaminiai, lazeriniu būdu apdirbtas organinis stiklas, gaminiai iš plastiko. Kartu su forma, spalva, ir medžiaga apšvietimas yra vienas svarbiausių šiuolaikinio interjero elementų. Tinkamas apšvietimas pagyvina interjerą ir išryškina jo detales. Projektuodami interjerą dizaineris kruopščiai parenka standartinį ir nestandartinį apšvietimą, ko negalės padaryti neprofesionalas.
 
Šiandien galime rasti daug naujų medžiagų, technologijų. Vis daugiau siūloma kokybiškų natūralių medžiagų – tai lentinės grindys, tašytas akmuo, natūralios sienų dangos. Prasidėjo savotiškas gyvenamojo būsto, patalpų interjero “atšilimas”. Profesionalui nesunku suprojektuoti bet kokio stiliaus šiuolaikinį interjerą - skandinavišką, anglišką, japonišką, rytietišką. Svarbu, kad jis atitiktu užsakovo dvasią. Įgyvendinant interjero projektą dizaineris turi dalyvauti visame procese, kad vėliau galėtu džiaugtis galutiniu rezultatu kartu su užsakovo.