Prieškambaris yra tarsi būsto veidas ir ne taip jau lengva, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, parinkti jam tinkančius baldus, spalvas. Kadangi kambarių stilių ir nuotaiką daugiausia lemia baldai, būtent nuo jų reikėtų ir pradėti, o tik paskui prie jų derinti lubų, grindų, sienų apdailą. 
 
Baldai 
Prieškambario nereikėtų perkrauti baldais. Pasirinkite tik būtiniausius. Šeimos drabužiams geriausiai tiktų uždaros spintos, o svečių - kabykla. Jei vis dėlto spintai pastatyti trūksta vietos, galima išsiversti ir su pakabomis.
Dar daugelyje butų yra likę sieninės spintos, kurių nepavadinsi nei gražiomis, nei patraukliomis. Geriausia išeitis - pakeisti jas slankiojančiomis, viena kitą ištraukiančiomis sistemomis. Jas įdėjus veidrodines, optiškai labai prasiplėstų erdvė.
Gana dažnas variantas - ilgas ir siauras prieškambaris, labiau panašus į koridorių, nei į prieškambarį. Tokiu atveju optimalus variantas - negilios spintos ir spintelės. Dar vienas būtinas baldas - batų dėžė. Ji gali būti įmontuota į spintą arba kaip atskiras baldas. Tąsyk ji atlieka ir suolelio funkciją. Telefonui, jei yra vietos, galima pastatyti atskirą stalelį su sėdima vieta. Jei tokios galimybės nėra - užteks ir pakabinamos lentynėlės.
Jei prieškambaris didelis - labai originaliai atrodys komoda. Ant jos galima padėti telefoną ir keletą mielų smulkmenų. Virš komodos pakabintas veidrodis suteiks jaukumo.
 
Veidrodžiai
Prieškambaris neįsivaizduojamas be veidrodžio. Jis labai praplečia erdvę. Veidrodžiai gali būti įvairių formų ir dydžių. Veidrodinės sienos labai pakeistų nedidelį koridorių. Prie veidrodžių galima tvirtinti lentynėles - ir praktiška, ir patogu. Labai originaliai atrodo erdviniu piešiniu dekoruoti veidrodžiai: atsistojus prieš tokį veidrodį atrodo, tarsi būtum gatvėje ar aikštėje.
 
Apšvietimas
Kadangi koridoriai dažnai būna tamsūs, labai svarbus yra jų apšvietimas. Jis turi būti kuo ryškesnis. Tam, kad būtų šviesiau, galima įrengti šviečiančias lubas. Kadangi dauguma standartinių butų neaukšti, gerai atrodo prie pat lubų pritvirtinti gaubtai arba halogeninės lempos. Galima pakabinti daug mažų žibintuvėlių, kurie luboms suteiks žvaigždėto dangaus įspūdį. Pagrindinė taisyklė - apšvietimas turi būti kuo ryškesnis.
 
Spalvos
Prieškambarį geriausia dažyti šviesiomis spalvomis ir baldus rinktis kuo šviesesnius. Tai suteikia lengvumo.
Sunku konkrečiai patarti, kas geriausiai tiktų vienam ar kitam butui. Geriausia konsultuotis su dizaineriais. Jeigu norite skoningai įsirengti namus patys, nepatingėkite perversti kuo daugiau specializuotų žurnalų bei parduotuvėse esančių katalogų. Tik taip turėsite progą susipažinti su visomis galimybėmis.