Jonavos bendrovė “LONAS”, žinoma kokybiškų, sveikam ir ramiam miegui skirtų čiužinių gamintoja, plečia savo parduotuvių tinklą, kurios priklauso dukterinei šios bendrovės įmonei “LONO mažmena”. Neseniai ši įmonė atidarė naują prekybos saloną Vilniuje (Savanorių g. 180).

120 kvadratinių metrų užimančioje parduotuvėje eksponuojama šešiolika rūšių čiužinių, tenkinančių net ir įnoringiausių klientų poreikius. Sveikam ir ramiam miegui skirtų lateksinių, spyruoklinių ir poroloninių čiužinių kolekciją papildo kelių rūšių pagalvės, lovų grotelės bei vaikiški baldeliai. Mažiesiems siūloma išsirinkti ne tik patogius sėdmaišius ar minkštus poroloninius foteliukus, bet ir susikurti savo kambario interjerą iš spalvingų baldelių ekspozicijos “Mano geometrija”.
 
Tai jau septintoji “LONO” mažmeninės prekybos parduotuvė. Tokios parduotuvės veikia  Klaipėdoje ir Jonavoje  bei trys kaimyninėje Rygoje. Latvijoje veikiančias parduotuves valdo antroji Jonavos bendrovės dukterinė įmonė “LONAS Latvija”.
 
“Pirmąją parduotuvę Vilniuje atidarėme prieš kelerius metus. Nuolat didėjant klientų poreikiams, nusprendėme sostinėje atidaryti ir antrąjį prekybos saloną. Džiaugiamės, kad pirkėjai vertina mūsų gaminių aukštą kokybę ir kasmet tampa vis reiklesni”, - sako “LONO” generalinis direktorius Kazimieras Jakutis.

2006 metais “LONO mažmenos” apyvarta  pasiekė 1,65 mln.Lt. Lyginant su 2005 metais, ši apyvarta padidėjo 22,5 proc. Šiais metais įmonė planuoja didinti apyvartą 58 proc. Tikimasi, kad ji pasieks 2,6 mln. litų.
 
Už eksporto plėtrą neseniai “LONUI” buvo įteiktas Kauno Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų diplomas.

Šaltinis www.vtv.lt